כספות

כספות משרדיות

אם אתם לא רוצים שהסודות המקצועיים של העסק שלכם יגיעו לידי המתחרים יש פתרון : השתמשו בכספות משרדיות כדי להגן על המסמכים העסקיים שיקרים ללבכם וללב העסק. אבל העסק לא נגמר פה אלא רק מתחיל וזאת הודות לעובדה אחת : מגוון רחב של כספות משרדיות מצריך ייעוץ מקצועי בכדי לבחור את הכספת שמתאימה לכם . מיד נסביר לכם איפה תהינו מייעוץ שכזה אבל תחילה סקירה קצרה על תחום הכספות.

באופן כללי ניתן לחלק את תחום הכספות המשרדיות ל-3 סוגים : ידניות, אלקטרונית וביומטריות. הידניות נפתחות באמצעות הקלדת קוד, האלקטרוניות נפתחות באמצעות קודן והביומטריות נפתחות לאחר זהוי ביומטרי כמו טביעת אצבע. כספת ביומטרית נחשבת כיום למשוכללת ביותר ולכן פריצתה היא קשה ועיתים אף בלתי אפשרית. באופן גס ניתן גם לומר שהמחיר עולה ביחס ישיר למידת השכלול של המוצר, כלומר הידניות יהיו הזולות ביותר ואחריהן האלקטרוניות והביומטריות.

ואל תדאגו, לא שכחנו לקיים את ההבטחה שלנו בתחום היעוץ וזה הזמן להכיר את בריח סדן. חברה זו פועלת בתחום הביטחון משנת 1922 ובחישוב פשוט מדובר ביותר מ-80 שנות נסיון. החברה לא רק נחשבת לותיקה בתחומה בארץ אלא גם למובילה בתחומה הודות למספר מאפיינים : כל מוצרי החברה  עומדים בתקנים הנדרשים על פי תקן ISO 9001 כולל בקרת איכות, כל מוצריה החברה נעשים תוך שימוש בציוד חדשני ובטכנולוגיות מתקדמות ויתרה מזאת: כל מוצרי החברה מזכים את הלקוחות בשירות אמין, מקצועי ודיסקרטי בכל הארץ.

וזו רק ההתחלה כי כל המוצרים מיוצרים בישראל ומוכיחים ציונות אמיתית כבר 80 שנה. אם אתם מחפשים את ארץ ישראל הישנה והטובה תמצאו אותה במוצרי החברה. לא פלא שבמהלך שנות פעילותה החברה צברה לקוחות רבים בתחום הבטחוני, הציבורי והרפואי ומיד נפרט לגביהם. אנחנו רק ממליצים לכם לקחת נשימה עמוקה כי הרשימה ארוכה ומרשימה במיוחד.

  • גופים בטחוניים – משרד הביטחון, תע"ש, התעשייה האוירית, אלתא, רשות שדות התעופה, שירות בתי הסוהר, משרד ראש הממשלה, רפא"ל והועדה לאנרגיה אטומית
  • גופים ציבוריים – כי"ל, רכבת ישראל, חברות ביטוח שונות (מגדל, הראל, מנורה מבטחים, הפניקס וביטוח ישיר) ומרכזי קניות שונים (יוחננוף, מחסני השוק, ויקטורי, סופר ספיר ועדן טבע מרקט).
  • גופים רפואיים – בתי חולים כמו איכילוב ואסף הרופא, קופת חולים כללית וחברת התרופות טבע

ברשימה הזו לא הכנסנו חברות תקשורת כמו בזק ופרטנר ואת האו"ם מסיבה אחת: פשוט לא ידענו לאיזה קטגוריה לשייך אותם והשארנו לכם להחליט בנדון אבל אל תדאגו: כל המוצרים של בריח סדן עומדים בדרישות השונות של חברות הביטוח ושל משטרת ישראל. בואו גם אתם להצטרף להצלחה ישראלית אמיתית וצרו קשר טלפוני עם חברת בריח סדן: פשוט חייגו למספר הטלפון  072-3380332 ותהיו בטוחים גם מבחינה עסקית.