תמ"א 38 תיקון 4

תמ"א 38 תיקון 4 ואתם

הידעתם שתכנית תמ"א 38 אינה שוקטת על שמריה ?  למעשה השלב הבא הוא לתכנית הוא תמ"א 38 תיקון 4 שישנה את כללי המשחק. המשיכו לקרוא וגלו כל מה שרציתם לדעת על תמ"א 38 – תיקון 4 , כן גם דברים שלא העזתם לשאול ודברים שלא היה לכם את מי לשאול.

 

מה המשמעות של תמ"א 38 – תיקון 4?

למעשה, תמ"א 38-תיקון 4 כולל 4 סעיפים שונים שידועים בשמם המקוצר תמ"א 4:

  1. הרחבת תמ"א 38 גם לבניינים שאינם בתי מגורים, למשל מבנים מסחריים ועסקיים
  2. הכללת מבנים חדשים בתכנית והכוונה הם למבנים שנבנו לאחר 1980, מועד כניסת החוק בנושא לתוקפו
  3. תמרוץ פרויקטים של תמ"א 38 בפריפריה.
  4. שילוב בין מבנים מסחריים וציבוריים ובנייני מגורים בתחום תמ"א 38

האמת היא שתמ"א 4 היא מורכבת הרבה יותר ולכן יש לפנות למומחים בתחום זה – אנשי חברת אפקים. אנשי החברה מלווים את פרויקט תמ"א 38 מראשיתו לפני כ-30 שנה, כך שמומחיותם וידיעותיהם אינם עומדים בספק ו-30 שנה לא הולכות ברגל.

 

רוצים לדעת עוד?

חברת אפקים אינה עוסקת בתמ"א 38 בלבד והיא יוזמת ומבצעת פרויקטים נדל"ניים בכל הארץ. למעשה, החברה אינה חיכתה לתיקון 4 לחוק תמ"א 38 והיא פועלת בפריפריה גם ללא תמריצים. בחברה מאמינים שלא רק לתושבי מדינת תל אביב מגיע ליהנות ואנחנו מסכימים איתם.

בחברה יוזמים ומבצעים פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן למשל בניית מחסן בנייה קלה, פינוי בינוי, תוספות בנייה לבתים קיימים, אחזקת בתים ובניינים ועוד. ואל יקל הדבר בעיניכם כי למשל בניית מחסן בנייה קלה היא אמנם עבודה מהירה, אבל אסור שמהירות זו תבוא על חשבון המקצועיות, הבטיחות או האיכות ממש כמו בכל צורת בנייה אחרת

 

איך פונים?

למעשה, אופן הפנייה לחברה הוא קל מאין כמוהו ואתם נדרשים רק לבחור בין טלפון (072-33-80-713), מייל ( ofakim3@walla.co.il), או השארת הודעה באתר האינטרנט. אתם לא חייבים אפילו לקום מהכסא או לצאת מהבית למשרדי החברה ברוטשילד 107 בפ"ת.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי בחברה מחזיקים בסיווג המתאים לכל סוגי הבנייה, בניית מחסן בניה קלה (ג'5 אם אתם ממש רוצים לדעת), מתהדרים במוניטין ללא עוררין, באמינות, מקצועיות, איכות, בטיחות ויחס אישי לכל לקוח

 

לסיכום

בנושאים כמו תמ"א 38 שמגינה עליכם מפני רעידות אדמה אסור לקחת סיכון. התחום הזה רציני והוא עניין אמיתי של חיים ומוות ויש להתייחס אליו בכובד ראש. למעשה, עליכם לשכור את שירותיה של החברה ביותר בתחום זה ובמילים אחרות – חברת אפקים.

אנחנו מזמינים אתכם להגשים חלום של התחדשות עירונית ואישית ולפנות למגשימי החלומות בחברת אפקים. אנשי החברה יעניקו לכם יחס מלכותי ואנחנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים ובעיקר בטוחים.

אז למה אתם מחכים?